Endüstriyel Mutfak Ekipman Fiyatları

Endüstriyel Mutfak Ekipman Fiyatları

Yazar: Demircan Mutfak Okunma Sayısı: 732 Yayınlanma Tarihi 04 Sep 2020 Yorum: 0

Endüstriyel Mutfaklarda ekipman fiyatları çok yüksek olabileceği gibi belirli civarlara de indirilebilir. Bu tamamiyle sizin ayırdığınız bütçeyle sınırlıdır.


Ürünlerin bir alanı markalarına göre başkalarından çok yüksek fiyatlı olabilmektedir. Tabi bu halde aldığınız ürünü daha uzun vakit kullanabiliyorsunuz ve  daha çok özelliğe sahip oluyor. Örneğin bir fırın düşünün, 40 tepsili bir kombi fırın bir markada 70 bin TL fiyatı varken başka bir marka aynı boyutlarda ve kapasitede fırını 120 bin TL’ye satabiliyor.


Kurulum maliyetleri hususu sizin üstünde çokça düşünüp, imkanlarınız tarafında karar vermeniz lüzumen bir durum. Uzun yaşamlı olması lüzumen endüstri tarzı mutfaklar olası olduğunca kaliteli mamüller den oluşmalıdır. Kurulum maliyetleri yüksek olmasından birtakım mamüller de daha ideal fiyatlı mamülleri de tercih ederek işe başlayabilirsiniz.


Her ne türde olursa olsun, endüstri tarzı mutfakların kurulum işlemlerinde eskiden belirleme edilen menü ve kapasite ile tercih edilen ekipmanlar en verimli mutfakların kurulmasına sebep olur. Demircan Endüstriyel Mutfak firması da deneyimli kadrosuyla size en iyi mutfağı kurmanız amacıyla yardımcı olmaya hazırdır. En iyi mutfak gereçlerini en iyi fiyatlara Demircan Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarından temin edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap